Dieta oczyszczająca organizm, a błonnik witalny

Bardzo często zapominamy o regularnej detoksacji organizmu z toksyn. Mało kto stosuje rozmaite diety oczyszczające, gdyż są one dosyć wymagające, by nie powiedzieć – radykalne. Wszakże, jadłospisy tego typu mają zazwyczaj charakter głodówkowy, co jest sporym wyzwaniem dla organizmu.

Diety oczyszczające

Spośród wszystkich diet oczyszczających, zdecydowanie największą popularnością cieszą się trzy typy:

Dieta sokowa – jadłospis oparty jest na surowych warzywach i owocach (można spożywać do woli). Dodatkowo przez okres tygodnia należy przyjmować około 2 litrów świeżo wyciskanych soków dziennie.

Dieta głodówkowa – polega na przyjmowaniu tylko i wyłącznie wody mineralnej przez 24 godziny. Jest to niezwykle wymagający jadłospis, który może skutkować osłabieniem organizmu.

Dieta weekendowa – jak sama nazwa wskazuje – stosuje się ją w trakcie weekendu. Polega na przyjmowaniu owoców i warzyw bogatych w naturalny błonnik. Poza tym można spożywać pełnoziarniste produkty, ryby oraz inne, zdrowe produkty. Jest najmniej wymagająca ze wszystkich.

Błonnik witalny w tabletkach

Błonnik w tabletkach to niezwykle wygodna formuła, która pozwala na codzienne (na bieżąco) oczyszczanie organizmu. To swojego rodzaju uzupełnienie diety. Jedna kapsułka/łyżka rozpuszczonego proszku dziennie wspomaga pracę jelit, wątroby oraz nerek w takim samym stopniu jak zaawansowana dieta oczyszczająca.

Błonnik witalny to rozwiązanie wygodne i skuteczne. Może być z powodzeniem stosowany w leczeniu zaparć, problemów z nerkami czy jelitami. To środek gwarantujący efektywność na bardzo wysokim poziomie.

Błonnik witalny, a dieta oczyszczająca

Stosowanie błonnika witalnego praktycznie eliminuje konieczność stosowania rozmaitych diet oczyszczających. Ten suplement jest w pełni wystarczający. Należy mieć jednak na uwadze, że w zaawansowanych przypadkach może konieczna być kuracja dwufazowa (dieta plus błonnik). Wszystko zależy bowiem od stopnia zanieczyszczenia organizmu (ilości toksyn znajdujących się w narządach wewnętrznych naszego organizmu).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*